ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


 

Salės nuoma:

UAB “Šv. Juozapo namai” turi įrengtas ir naudojamas keturias sales, kuriose šarvojami mirusieji. Jos yra erdvios, apšviestos, gerai ventiliuojamos, žiemos metu šildomos. Sėdimų vietų skaičius salėje priklauso nuo salės dydžio. Didžiojoje salėje yra 40 sėdimų vietų, mažojoje – 25 sėdimos vietos. Salėje yra žvakidės, karsto pakyla, reikalinga religinė atributika, foninė muzika sukurianti atitinkamą atmosferą ir rimtį. Prie kiekvienos salės yra atskirtas poilsio kambarys, kuriame artimieji ir jų svečiai gali pailsėti, išgerti kavos, arbatos ar užkąsti. Poilsio kambariuose yra sanitariniai mazgai, vanduo, šaldytuvas, indai, virdulys ir kitos priemonės Jūsų patogumui. 

Šarvojimo salių nuoma, prekės ir paslaugos:

Salės nuoma (didžioji) 
Salės nuoma (mažoji) 
Esant poreikiams šarvojame koplyčioje.
Užsakant prekes ir paslaugas taikomos nuolaidos.
 
  
 
    
     

Autokatafalko nuoma:

Autokatafalkas naudojamas mirusiojo pervežimui iš mirties vietos į šarvojimo salę, laidotuvių metu - iš šarvojimo vietos į kapines.
Velionio pervežimas iš mirties vietos (namų, ligoninės, morgo) 
Velionio transportavimas Lietuvoje 

Laidojimo reikmenų parduotuvė:

Parduotuvėje parduodamos specifinės prekės skirtos laidotuvėms: karstai, urnos, rūbai skirti mirusiojo šarvojimui, žvakės, laikinieji paminklai, religinė atributika, gėlės, vainikai, gedulo rūbų aksesuarai.

 
Kitos paslaugos:
 
Šaldytuvo nuoma 
 

Papildomos paslaugos:

UAB “Šv. Juozapo namai”, kliento patogumui užsako papildomas laidojimo paslaugas: mirusiojo balzamavimas, rengimas ir paruošimas šarvojimui, kremavimo paslaugas. Užsakome giedorius ar pučiamųjų instrumentų grupes, karsto nešėjus, fotografo paslaugas. Suorganizuojame papildomą transportą, laidotuvių dalyvių transportavimui. Taip pat teikiamos floristo paslaugos.

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy