,,Tu pavertei mano liūdesį džiugesiu
nuvilkai man ašutinę ir apjuosei džiaugsmu,
kad giedočiau tau be perstojo šlovės giesmę.
VIEŠPATIE, tu mano Dievas,
tau dėkosiu per amžius!"

Dvasios vadas kan. Petras Merliūnas. Vadovė Sigita Lukošienė.

Caritas - globojanti meilė

Caritas savanoriai dirba draugiškoje bendruomenėje. Savanoriai darbo dienomis budi ir konsultuoja žmones. Padeda stokojančioms šeimoms žmonių paaukotais maisto produktais, rūbais, buitine technika ir baldais. Aktyviai dalyvauja parapijos organizuojamuose renginiuose, „Maisto banko“ akcijose. Carite taip pat veikia neįgaliųjų grupelė, vaikų užimtumo grupelė ir senjorų pirmadienio grupelė. Savanoriai su malonumu bendrauja su neįgaliaisiais ir vaikais iš vaikų namų. Jiems organizuoja išvykas, šventes. Vienišiems žmonėms padeda praskaidrinti niūrias vienatvės dienas.

Padėdami kitiems,savanoriai patys patiria džiaugsmą.  

Budėjimas: 

Carito savanoriai budės ir konsultuos žmones, parems maistu ir rūbais:

 
I - 17.30 - 19.30 val.
II - V - 16.00 - 18.00 val.

Mūsų adresas: Smiltelės g. 27, Klaipėda
Telefonas: 8 682 67358
 
Dėmesio!

 Caritas įprastu laiku pradės  dirbti nuo rugpjūčio 17 d. 

Esant rūbų ir maisto poreikiui skambinkite tel. nr. 868267358

Kol kas rūbų nepriimame.

 

  • Šv. Juozapo Darbininko parapijos Caritas organizuoja akciją „Sušildyk“.
    Nuo sausio 16 d. iki vasario 12 d. kviečiame mokančius megzti parapijiečius paaukoti keletą valandų savo laiko ir padėti sušilti šalantiems benamiams ir kitiems socialiai remtiniems asmenims. 
    Labai reikia megztų šiltų kojinių (pėdos ilgis nuo 25 cm iki 29 cm).
    Megztų šiltų kojinių lauksime budėjimo metu Caritas patalpose.
    Dėkojame už Jūsų gerumą.

Adventinė agapė
2013-12-15
2013 m. gruodžio 15d. po sumos šv. Mišių Carito savanoriai vaišino Šv. Juozapo  Darbininko parapijiečius šilta koše. Po    klebono V. Gedgaudo palaiminimo parapijiečiai ragavo košę, bendravo.

 
 Bendras agapės stalas sujungia bendruomenę.

 Žiūrėti nuotraukas


                                                        Šv. Juozapo Darbininko parapijos informacija

 

 

Vasario 10 d. (sekmadienį) po Sumos šv. Mišių minėjome UŽGAVĖNES. Parapijos Caritas savanoriai ir kitos parapijoje veikiančios grupelės paruošė užgavėnių programą.Vaišinomės užgavėnių blynais, arbata, bendravome ir šokome prie laužo. Linksmai praleidome laiką ir išsiskirstėme su gera nuotaika.  Žiūrėti nuotraukas.
  
2012 m. gruodžio 7d., penktadienį 16 val. prie Pilies tilto vyko ADVENTO LABDAROS AKCIJA "PASIDALINK". Šią akciją organizavo Telšių vyskupijos Caritas.
Prie Danės upės krantinės buvo verdami du katilai žuvienės iš įvairių rūšių žuvų ir ja vaišinami uostamiesčio gyventojai. Šį darbą su meile atliko Šv. Juozapo Darbininko parapijos Caritas savanoriai su vedėja Irena Riaukiene. Žuvimi ir kitais sriubai virti reikalingais produktais pasirūpino šviežios žuvies prekybos koordinatorius Mindaugas Rimeikis Žinoma, apie 50 litrų žuvienės visai Klaipėdai pamaitinti neužteko, tačiau didžiausi jos mėgėjai ir tie, kuriems to labiausiai reikia, buvo pamaloninti ir garuojančia sriuba, ir dėmesiu. 
Žiūrėti nuotraukas .

 

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy