ŠVENTOSIOS DVASIOS ATSIUNTIMAS - SEKMINĖS. Tai pasakęs, jis kvėpė į juos ir tarė: „Imkite Šventąją Dvasią. Kam atleisite nuodėmes, tiems jos bus atleistos, o kam sulaikysite, – sulaikytos“ ( Jn 20, 22-23). Kun. E. Arnašiaus homilija
2016-05-15

Sekminės - tai Šventosios Dvasios nužengimo į žemę šventė. Šis įvykis yra paliudytas Apaštalų darbų knygos antrame skyriuje. Tai buvo 50-ta diena po Velykų.

Gali kilti klausimas, kas yra Sekminės, koks Jos vaidmuo Bažnyčioje ir eilinio tikinčiojo gyvenime?

 

Skaityti daugiau...
VII VELYKŲ SEKMADIENIS. VIEŠPATIES ŽENGIMAS Į DANGŲ (ŠEŠTINĖS). „Laimindamas jis atsiskyrė nuo jų ir pakilo į dangų" (Lk 24,51). Kun. Egidijaus Arnašiaus homilija.
2016-05-08

Viešpaties Žengimo į dangų sekmadienio šv.Rašto skaitiniai primena dangišką šlovę, kurią Jėzus yra parengęs kiekvienam iš mūsų. Dar daugiau - išgirstame ir pažadą iš Šv. Dvasios Globėjo, mūsų dangiškojo palydovo mums tolimesnio žemiško gyvenimo kelyje. 

Skaityti daugiau...
VI VELYKŲ SEKMADIENIS. „Tenebūgštauja jūsų širdys ir teneliūdi!” (Jn 14, 27). Kun. Egidijaus Arnašiaus homilija.
2016-05-01

VI Velykų sekmadienio Evangelijos skaitinyje Jėzus primena, kad Šv. Dvasia yra viso mūsų gyvenimo mokytojas ir ramybės šaltinis. Kai tik gyvenimo kelionėje pasijaučiame tokie stiprūs, kad galime irtis į priekį vieni ir be Dievo, greitai mūsų gyvenimo laivą pasiekia gąsdinanti bangų mūša ir dangaus skliauto tamsa. Bet jei mūsų  kelrodė žvaigždė yra Dievo malonė, jokia tamsa, nežinia ir abejonė neišgąsdins mūsų gyvenimo kelionėje.

Skaityti daugiau...
V VELYKŲ SEKMADIENIS. „Aš jums duodu naują įsakymą, kad jūs vienas kitą mylėtumėte: kaip aš jus mylėjau, kad ir jūs taip mylėtumėte vienas kitą!" (Jn 13, 34). Kun. Egidijaus Arnašiaus homilija.
2016-04-24

Paskutinis balandžio mėnesio sekmadienis - Pasaulinė gyvybės diena.  Bet kuriai gyvai būtybei nieko taip gyvybiškai nereikia, kaip tik meilės. Štai viename JAV mieste yra Močiutės telefono linija", į kurią bet kada gali skambinti viso miesto vaikai, kai jie yra vieniši, apleisti ir pamiršti tėvų. Daugelis vaikų dalinasi savo patirtimi mokykloje, kieme ir namuose. Šių visų skambučių varomoji jėga – vienatvė. Vaikai, kurie turėtų kaip tik jausti nuolatinį vaikystės džiaugsmą, deja, dažnai yra palikti vieni su savimi, su savo vaikiška vienatve. Šiandienos tėvai dažnai tuščiai teisinasi, kad nupirktas žaislas, kompiuteris, išmanus telefonas gali užgydyti visas auklėjimo ir gyvenimo spragas bei žaizdas. Deja... Pasaulyje nėra tokių daiktų ar išmaniosios technikos, kuri galėtų pakeisti tėvų ir vaikų gyvą MEILĖS ryšį.

Skaityti daugiau...
IV VELYKŲ SEKMADIENIS. „Manosios avys klauso mano balso; aš jas pažįstu, ir jos seka paskui mane” (Jn 10,27). Kun. Egidijaus Arnašiaus homilija.
2016-04-17

IV Velykų sekmadienis - tai Gerojo Ganytojo ir pasaulinė maldų diena už pašaukimus. Šį sekmadienį ypatingu būdu apmąstome Kristų, kaip Gerąjį Ganytoją, kurį avys atpažįsta, klauso Jo balso ir seka paskui Jį. Jeigu šie trys bruožai yra gyvi pavyzdžiai kiekvienam iš mūsų, tada esame verti tokio gerojo ganytojo, koks yra pats Kristus, kuris ieško kiekvieno iš mūsų net tada, jei taptume ir paklydusia avimi.

 

Skaityti daugiau...
<<   <    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32    >   >>
Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy