ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Advento rekolekcijos parapijoje 2013-12-21/22

2013-12-22
Įvykiai >>

Advento rekolekcijos Šv. Juozapo Darbininko parapijoje prasidėjo gruodžio 21 d. 17 val. susitaikinimo pamaldomis ir tęsėsi per visą IV-ąjį Advento sekmadienį. Džiugu, kad susitaikinimo pamaldose dalyvavo nemažas būrelis jaunuolių, besirengiančių Sutvirtinimo sakramentui.

Susikaupimo dienoms vadovavo kan. Viktoras Ačas, Telšių vyskupijos seminarijos rektorius.

Pagrindinė rekolekcijų mintis sukosi apie begalinę Dievo meilę, pasiekiančią mus per Amžinąjį Dievo Sūnų Jėzų Kristų, kuris trokšta mus pripildyti savo Šv. Dvasia, kad atsiverstume, kad pakeistume gyvenimo kryptį - nusigręžtume nuo to, ką negerai padarėme ir atsigręžtume į gerus dalykus, į teisingą kelią.

Žmogaus uždavinys atsiverti šiam Dievo veikimui tikėjimu ir pasitikėjimu, kurie auga kartu su gilesniu Dievo pažinimu.O pažįstam mes Dievą ne tik protu, bet ir širdimi, kai jo klausomės per maldą ir Dievo Žodžio apmąstymą, adoruodami Jėzų Eucharistijoje. Pagrindinė sąlyga trokšti priimti Dievo malonę ir meilę - atiduodant Jam savo gyvenimą.

Rekolekcijų vadovas kan. Viktoras Ačas homilijų metu ragino pamąstyti apie savo gyvenimus ir pabandyti juos pakeisti, kad mūsų gyvenime atsirastų kažkas naujo, išskirtinio. Kokiu būdu? Pirmiausia, liudyti Kristų kiekvienam, kuris prašo pagalbos. Stengtis kasdieniame gyvenime susikurti tylos ir ramybės oazę: per dalyvavimą šv. Mišiose, priimant sakramentus, kad išgirstume tylų, švelnų ir paguodžiantį Viešpaties balsą, pripildantį mūsų širdis pasitikėjimu ir gerumu, leidžiantį pasidžiaugti, kad į mūsų namus užsuko Betliejaus džiaugsmo žinia.

Adventas yra tas metas, kai Dievo malonė mus kviečia su pasitikėjimu atiduoti savo gyvenimą į rankas Dievo, kuris padarys mumyse „didžių dalykų“.

Šv. Juozapo Darbininko parapijos informacija

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy