ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Advento vainiko pynimo popietė vaikų namuose

2014-12-21
Įvykiai >>

Gegužės mėnesį mūsų parapijoje 14 vaikų iš Vaikų namų priėmė Pirmąją Komuniją. Dauguma iš jų priėmė ir Krikšto sakramentą. Kai kuriems tai buvo pirmasis didelis Dievo prisilietimas prie jų gyvenimo. Šių vaikų dėka ir mes, suaugę, patyrėme Dievo malonių. Todėl norisi tęsti tą Dievo pradėtą darbą jų gyvenimuose. Taigi, kilo mintis organizuoti Advento vainiko pynimo popietę. Vienas žmogus gali labai mažai, o kai mūsų daug - Dievas veikia ypatingomis malonėmis.

Sekmadienį gruodžio 21 d. nemažas būrys parapijiečių susibūrėme į 10 val. vaikų Šv. Mišias. Taip pat gausiai susirinko ir Vaikų namų vaikai, lydimi auklėtojų. Kai kurie iš jų priėjo išpažinties. Vien tai sujaudino ne vieną iki ašarų. Po Šv. Mišių vaikai su auklėtojais ir krikšto tėvais, vaikų chorelio vaikai, kai kurie net su tėveliais; ir aš, katechetė Rūta, keliavome į šalia bažnyčios esančius Vaikų namus.

Krikšto tėvai jau buvo paruošę stalą. Mums liko tik susėsti visiems į bendrą ratą ir pradėti popietę. Vaikų namų vaikai pradėjo renginį savo paruoštomis giesmėmis. Tada susipažinome su Advento vainiko istorija ir visi kartu pynėme vainiką. Tam, kad labiau pajaustumėme Dievo prisilietimą, meilę ir ramybę per giesmes - mums labai padėjo 10 val. vaikų chorelis su vadove Aušra. Kadangi mūsų daug, tai ir vainikas buvo didelis, nes pynėme visi kartu, su meile - tai ir salėje dvelkė ramybė, meilė, šiluma, draugystė ir vienybė. Kol pynėme vainiką ir susipažinome su vainiko simboliais - Dievas šildė ir pildė mūsų širdis savo malonėmis. Iš pasidalinimų buvo aišku, kad visi buvo paliesti Dievo meilės. Per paskutinę giesmę visi atsistoję, susikibę rankomis, plodami giedojome: "Šviesk, Jėzau, šviesk...". Na, ir tada, sustoję aplink stalą, susikibę rankomis, giesme pasilaiminome vaišes ir bendraudami, dalindamiesi vaišėmis užbaigėme šventę. Dėkojame ir gerb. klebonui Vladui Gedgaudui, kad prisidėjo prie šventės palaikymu ir skaniu tortu. 

 

Katechetė  R. Vaitkutė

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy