ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Ateitininkų federacijos atstovų konferencija Telšiuose

2015-04-25
Įvykiai >>

Balandžio 25 d. Telšiuose vyko Ateitininkų federacijos atstovų konferencija, kurioje buvo patvirtinta AF 2014 m. veiklos ir finansinė ataskaita bei pristatytas naujas AF grafinis identitetas – stilizuotas ateitininkų ženklas.

Ateitininkų federacijos generalinio sekretoriaus Vido Čaikausko pateiktoje AF veiklos ataskaitoje atsispindi įvairių AF struktūrinių padalinių (kraštų, sąjungų) bei išeivijos ateitininkų organizuoti renginiai, įgyvendintos akcijos ar kitos veiklos. Finansinėje ataskaitos dalyje informuojama apie 2014 m. vykdytus projektus, surinktas aukas, nario mokestį, patirtas išlaidas ir kt.

Didelio dėmesio ir palaikymo sulaukė pristatytas atnaujintas ateitininkų ženklelis, kuris nuo šiol bus naudojamas oficialiuose AF dokumentuose, leidiniuose, interneto svetainėse, reklaminėje ir viešinimo medžiagoje.

Renginyje taip pat buvo išklausytas AF Tarybos pirmininkės Irmos Kuliavienės pranešimas, kuriame ji akcentavo dorybių ugdymo svarbą kiekvienam nariui. Inscenizuoto Ateitininkų teismo metu kaltintojai, gynėjai ir liudininkai išsakė argumentus dėl organizacijos veiklos trūkumų bei privalumų (tiesa, proceso pabaigoje buvo išklausytas organizaciją išteisinantis nuosprendis), o šv. Mišių metu duodami įžodį tikraisiais organizacijos nariais tapo penki moksleiviai.

Atstovų konferencijoje dalyvavo apie 70 organizacijos narių ir jų atstovų

.

Parengta pagal www.ateitis.lt

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy