ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Bendruomenės ,,Žemės druska'' organizuojamos rekolekcijos ,,Asmens vidinė laisvė krikščionybėje''

2014-06-15
Įvykiai >>

Birželio 13-15 dienomis vyko rekolekcijos tema ,,Asmens vidinė laisvė krikščionybėje''. Rekolekcijos vyksta kasmet ir sukviečia žmones iš visų parapijų (šiemet atvyko žmonės net iš Šilutės). Kiekvienam krikščioniui reikalingos šios rekolekcijos, nes kiekvienas nori būti laisvas, tačiau nežino trukdžių, kurie neleidžia gyventi laisvai. Remiantis Dekalogu, kuris yra kelio ženklai krikščioniui, buvo paliestos temos: kaltė, gėda, baimė, nesaugumas, neatleidimas - tai dažnai sutinkami mus varginantys jausmai. Kelias į laisvę - gyventi su Dievu čia ir dabar, girdėti širdimi esantį šalia žmogų, įsiklausyti į jo poreikius ir atsiliepti veiksmu.

Rekolekcijas vedė kun. Darius Vazinskas, N.Ringienė, E.Matulionienė. Naktinės Švč. Sakramento adoracijos metu kiekvienas asmeniškai malda ir širdimi turėjo galimybę pabūti Viešpaties akivaizdoje. Kartu dalinomės bendryste, meile, duona, drauge šlovinome Viešpatį ir dalyvavome Šv. Mišiose.

Rekolekcijoms baigiantis, dalyviai pasidalino mintimis ir išgyvenimais, gavo atsakymus į rūpimus klausimus, ištyrė savo lūkesčius, poreikius, santykius, jausmus. Dėkojome Viešpačiui ir visiems, kurie pasitarnavo rekolekcijų metu.

 

Bendruomenės "Žemės druska'' vadovė Rita Bezubenko

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy