ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Caritas pasidalinimo popietė „Kalėdų belaukiant“

2017-12-17
Įvykiai >>

Gruodžio 17 d., trečiasis džiaugsmo, dėl tuoj gimsiančio Jėzaus, advento sekmadienis, šv. Juozapo Darbininko parapijai buvo labai ypatingas. Į šv. Mišias rinkosi ne tik parapijiečiai, bet ir Caritas geros valios savanoriai.

Šv. Mišių metu klebonas kan. teol. dr. Vladas Gedgaudas ragino būti liudytojais, ta Kristaus šviesa, kuria atspindime Jį pasaulyje bei būti džiaugsmingiems, nes džiaugsmas suteikia tikėjimą, pašalina skausmus, netektis ir liūdesį. Po pamokslo Caritas savanoriai nešė atnašas: maisto produktus, kurie buvo surinkti Maisto banko akcijoje, geradarių parapijiečių megztas kojines, Liudviko Stulpino progimnazijos 8a klasės vaikų rankomis darytus angelus ir atnašas Eucharistijai švęsti - duoną ir taurę. Po šv. Mišių visi parapijiečiai buvo kviečiami dalyvauti Carito organizuojamoje pasidalinimo popietėje „Kalėdų belaukiant“.

Po šv. Mišių bažnyčios koplyčioje pasidalinimo popietę „Kalėdų belaukiant“ pradėjo Caritas vedėja Sigita Lukošienė ir parapijos klebonas kan. teol. dr. Vladas Gedgaudas. Popietę praskaidrino Vydūno gimnazijos mokinių pasirodymo programėlė, kuri buvo užbaigta pasidalinimu maisto produktų lauknešėliais stokojantiems, kuriuos Caritas savanoriai buvo surinkę dalyvaudami Maisto banko akcijoje.

Caritas savanorė Eglė Eitmantė

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy