ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Carito pasidalinimo popietė „Kalėdų belaukiant“

2016-12-11
Įvykiai >>

Gruodžio 11 d., trečiasis džiaugsmo, laukimo, rimties ir susikaupimo, advento sekmadienis, kuomet visa žmonija kviečiama atsigręžti į žmogiškąsias vertybes, pažvelgti į savo dvasinį gyvenimą, daugiau laiko skirti maldai, šv. Juozapo Darbininko parapijai buvo labai ypatingas. Į šv. Mišias rinkosi ne tik parapijiečiai, bet ir Caritas geros valios savanoriai bei visi Blaivybės brolijos nariai.

Šv. Mišių metu, kurias vedė kunigas Darius Vazinskas, visi parapijiečiai buvo kviečiami dalyvauti Carito organizuojamoje pasidalinimo popietėje „Kalėdų belaukiant“, taip pat Blaivybės brolijos nariai atnaujino blaivybės pažadą, melsdami Dievo pažvelgti į kiekvieną, pavesdami savo gyvenimus, pasiekimus ir nesėkmes, dėkodami Viešpačiui už aukščiausią Jo valdžią Blaivybės brolijoje. 

Po šv. Mišių bažnyčios koplyčioje pasidalinimo popietę „Kalėdų belaukiant“ pradėjo Caritas vedėja Sigita Lukošienė ir parapijos kanauninkas Petras Merliūnas, kviesdami parapijiečius nebūti abejingais stokojantiems, susitelkti supratimui, užuojautai ir pagalbai bei dalintis su kitu savo laiku, geru žodžiu ir meile.

Popietės metu parapijos ateitininkai paruošė nuostabų vaidinimą, kurio metu parodė, kad kiekvienas iš mūsų, kurie esame šioje žemėje, pastebime šalia esantį ir vykdome Dievo valią, galime sėkmingai gauti tą raktą, kuris leistų praeiti pro Dangaus vartus ir būti Viešpaties artumoje.

Pasidalinimo popietė buvo užbaigta pasidalinimu maisto produktų lauknešėliais stokojantiems, kuriuos Caritas savanoriai buvo surinkę dalyvaudami Maisto banko akcijoje.

Caritas savanorė Eglė Eitmantė

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy