ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Didysis Velykų Tridienis parapijoje. Didysis Ketvirtadienis

2014-04-17
Įvykiai >>

Didysis Šv. Velykų laukimas ir susikaupimas prasidėjo Didžiuoju Ketvirtadieniu.

18.00 val. prasidėjo Paskutinės Vakarienės šv. Mišios. Šv. Mišioms vadovavo monsinjoras Visvaldas Kulbokas, Vatikano valstybės sekretoriato sekcijos ryšiams su valstybėmis pareigūnas, koncelebravo klebonas kan. teol. dr. V. Gedgaudas, kan. P. Merliūnas, kun. teol.dr. R. Vėlavičius, kun. relig. m. mgr. D. Vazinskas, kun. A. Putramentas.

Homiliją sakė monsinjoras V. Kulbokas. Jis kalbėjo apie centrinę tiesą - Jėzaus meilę mums. Jėzus prieš Mišias, per Mišias ir po jų mazgoja mums kojas. Jėzaus dovaną reikia priimti ir suvokti apie ką Jis šneka. Dažnai mąstome, kad esame neverti, kad Dievas mums nušluostytų ašarą, numazgotų kojas, o Jėzus ateina eilinį, kiekvieną kartą, tarsi aplenkia mus, sakydamas, kad Jis turi mums numazgoti kojas, nes Jo meilė viršija bet kokią žmogišką logiką.

Mišios tampa tokiu siurprizu, kur reikia tik patikėti Jėzaus meile ir dovana, kad galime Jį priimti.

Ką reiškia Didžiojo Ketvirtadienio šventės esmė? Monsinjoras aiškino, kad dalyvavimas reikalingas ne tik mums, bet ir pačiam Jėzui. Reiškia dalyvauti kartu su Jėzumi - aš padedu Jėzui nešti Jo Kryžių, aš padedu Jėzui skelbti visiems Jo Meilės Evangeliją, aš padedu Jam šnekėti į visų širdis.

Didžiojo Ketvirtadienio Evangelijos žodžio esmė yra ta, kad visa ko centras yra čia, kur esame: paprastame žvilgsnyje į savo artimą, kai myliu kiekvieną, kurį turiu šalia savęs.

Po įv. Mišių vyko procesija, kryžnešiui einant priekyje, patarnautojams smilkant, Švč. Sakramentas per Bažnyčią, jos šventorių buvo nešamas į parapijos koplyčią.

Pasibaigus Didžiojo Ketvirtadienio pamaldoms, dalis tikinčiųjų liko adoruoti prie Švč. Sakramento, o dalis - per visą naktį.
 

 

Šv. Juozapo Darbininko parapijos informacija

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy