ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Jaunimo atsinaujinimo diena „Atsiverti TAM, kuris ATEINA“ Telšiuose

2016-11-26
Įvykiai >>

Ankstyvą ir niurų šeštadienio rytą nemažas būrys mūsų jaunųjų parapijiečių pajudėjo į Telšius, į tradicinę Telšių vyskupijos jaunimo atsinaujinimo dieną „Atsiverti TAM, kuris ATEINA“. Renginyje dalyvavo įspūdingas dalyvių skaičius - per 300 jaunų širdžių, kurie rinkos  į Telšių Žemaitės dramos teatrą, kur nuotaikinga programa pasitiko tokie patys jauni šio teatro trupės aktoriai. Po jos vyskupijos Jaunimo centro vadovas kun. Viktoras Daujotis iškilmingai apdovanojo aktyvius vyskupijos kunigus, savanorius bei jaunimo vadovus. Už tikėjimo liudijimą ir šlovinimo tarnystę renginiuose buvo apdovanota ir mūsų parapijos jaunimo šlovinimo grupė „Dėl Tavęs“.

Iškilmingąją dalį keitė katechezė. Diakonas Donatas Litvinas liudijo, kaip vyskupijos jaunimo atsinaujinimo dienos keitė jo gyvenimą, įtakojo savojo kelio pasirinkimą. Katechezę praturtino sielas atveriantis šlovinimas giesmėmis, kurias atliko Matas Kaunietis.

Po katechezės visi drauge patraukėme į Telšių „Džiugo“ gimnaziją, kur mūsų laukė gardūs pietūs. Toliau renginį tęsė Kauno arkivyskupijos jaunimo centro komanda. Merginos ir vaikinai atskirose grupėse gilinosi į moteriškumo ir vyriškumo tikrąją esmę, dalyvaudami mokymuose „Esi vertas daugiau“. Vėliau galėjo rinktis teminius mokymus apie romantinę draugystę, iššūkius gyvybei, mokymus skirtus tik merginoms ar tik vaikinams. Jaunesni dalyviai siautė kartu su skautais, drauge su kan. Viktoru Aču žaismingai gilinosi į Advento prasmę. Ministrantai ir vadovai vedami kun. Sauliaus Tomošaičio aiškinosi, kaip vaisingiau išgyventi adventą su Šventuoju Raštu. 

Po užsiėmimų visi rinkomės Telšių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnytėlėje, kurioje vyko Susitaikinimo pamaldos, kurias vedė kun. Kęstutis Balčiūnas. Kiekvienas dalyvis bažnytėlės prieangyje gavo po raktą su šv. Rašto ištrauka.  „Raktą“, kuris atrakina amžinybės vartus per Atgailos sakramentą bei Eucharistiją. Po susitaikinimo su Gailestinguoju Viešpačiu vyko renginio kulminacija - šv. Mišios, kurias aukojo kun. Viktoras Daujotis, kan. Viktoras Ačas bei kan. Vilius Viktoravičius.

Namo grįžome labai pavargę, tačiau kupini įspūdžių, naujų patirčių, Dievo malonių...

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy