ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Jaunimo sielovados forumas Kaune

2016-11-10
Įvykiai >>

Kaip evangelizuoti  jaunimą?  Kaip įtraukti jaunąją  kartą į evangelizaciją, misiją, tarnystę Bažnyčioje? Atsakymų į šį bei kitus aktualius jaunimo sielovados klausimus bandė ieškoti jaunimo vadovai bei sielovadininkai Jaunimo sielovados forume, kuris vyko Kaune lapkričio 11 - 12 dienomis. Jaunimo sielovados forume sudalyvavo ir parapijos atstovai: katechetės Kistinos bei ateitininkų kuopos narys Dovydas. 

Šiuo susitikimu buvo siekiama aptarti darbo su jaunimu patirtį bei žvelgti į perspektyvas; analizuoti jaunimo sielovados tendencijas bei aktualijas; ieškoti naujų veikimo būdų ir galimybių; padėkoti dirbantiems Bažnyčios vardu su jaunimu.

Šiais metais patirtimi dalinosi Tiberiados bendruomenės brolis Egidijus, brolis Han - Yol iš TAIZE bendruomenės, sesuo Celina Galinytė, kunigas Vytautas Sadauskas SJ. Jėgų tolimesnei evangelizacijai dalyviai sėmėsi iš Eucharistijos kartu su Kauno arkivyskupu Lionginu Virbalu SJ bei Vilniaus vyskupu Arūnu Poniškaičiu. Po vakaro šv. Mišių laukė furšetas bei šlovinimas. 

Šeštadienio pusdienis prabėgo klausantis įvairių jaunimo iniciatyvų pristatymo, kuriame dalyvavo „Magis“, „Šaukštas medaus“, „Baltai juoda“, Kataliko balsas, „Esu vertas“ daugiau, TAIZE brolis su komanda, „Suoprotis“.  Forumo dalyviai turėjo galimybę susipažinti su šiomis iniciatyvomis, užmegzti ryšius su jų komandomis, kad galėtų bendradarbiauti.

Pasisėmę patirties bei pasidalinę džiaugsmais ir sunkumais vieni su kitais forumo dalyviai išskubėjo namo kupini vilties, kad ir mažytė Gerosios Naujienos sėkla sėjama jaunimo tarpe suras savo dirvą ir išaugusi atneš gausų derlių.

Katechetė Kristina Šliapavičienė

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy