ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Jubiliejinė 25 - oji Skomantų stovykla

2018-08-03
Įvykiai >>

2018 - 08 – 3 d. popiet į stovyklą prie Skomantų piliakalnio važiuoti ratuoti rinkosi žmonės, daugiausia šeimomis, su vaikais. Slinko valandos ir neilgai trukus išdygo įspūdingas spalvingas palapinių miestelis. Mus visus atvykusius priėmė Lina ir Bronė iš Žemės druskos", apdovanojo bukletais ir nusakė būsimą tvarką. Ir prasidėjo... įdomus gyvenimas: susitikimai grupelėse, malda -šlovinimas, Mišios - abi dienas, klebono teol. dr.  Vlado Gedgaudo mokymas apie Šv. Dvasios dovanas ir Jos vedimą, o vakarai - prie laužo, tvarkingai Kęsto kūrenamo; prie jo ir valgymas, ir pasidalinimai, ir giesmės. Aišku, ir maistas – ir skanus, ir savo laiku - Gintauto skaniai gaminamas, o jam talkino Alvita, Jolita su Žilvinu ir grupelės.

Gera buvo stovykloje tai, kad veiklos netrūko ir vyresniems, ir vaikams dėka Dovydo (ir kitų jaunuolių) ir nepakeičiamos Violetos su jos žaidimais ir atrakcijomis. Turėjome ir mini spektakliukus, kuriuos grupelės parengė, buvo ir naktinis žygis jaunimui su Dovydu priešaky. Šeštadienį sulaukėme siurprizo -turėjom susitikimą, įdomų ir atmintiną, su pirmųjų stovyklų kūrėjais ir dalyviais (Gediminu, Aidu, Asta ir kt.) Ir oras mus lepino - nei šaltis, nei lietus netrukdė, ačiū Dievui. 

Vienu žodžiu, belieka tik dėkoti Žemės druskos komandai”, kuri taip daug pasidarbavo, kad išties visiems smagu būtų. Kai kas išreiškė norą ir kitąmet šičia atvykti.

Iš tikro tas stovyklos laikas buvo mums Dievo dovana.

Aldoma Jonutienė


ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy