ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Mokslo ir žinių diena parapijoje

2013-09-02
Įvykiai >>

Rugsėjo 2 d. Šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, skirtos naujų mokslo metų šventei paminėti. Erdvi parapijos šventovė sutalpino Prano Mašioto progimnazijos moksleivius, mokytojus, mokyklos vadovus, tėvelius.

Šv. Mišias aukojo mons. Visvaldas Kulbokas, Vatikano valstybės sekretoriato sekcijos ryšiams su valstybėmis pareigūnas. Šv. Mišios buvo aukojamos už moksleivius, mokytojus, studentus bei dėstytojus.

Savo homilijoje monsinjoras V. Kulbokas kalbėjo: „Labai atsakinga, bet kartu ir labai svarbi tiesa, kad daug dalykų, kuriuos mes atliekame, pasirenkame patys, kaip laisvai Dievo sukurti žmonės. Pačios studijos, visi darbai priklauso visiškai nuo mūsų. Tačiau Jėzus sako kitą dalyką, Jis sako: ,,Po Viešpaties Dvasia su manim, nes Jis patepė mane, kad neščiau Gerąją Naujieną vargdieniams“. Čia slypi Jėzaus misijos pagrindinė mintis: ten, kur mes liekame silpni - savo tinginystėje, savo ydose, savo užsispyrime, neatleidime, nenorėdami suprasti, t.y. kur prieiname mūsų žmogiškų galių ribą - ten mūsų laukia Jėzus. Pagrindinis skirtumas tarp Jėzaus mokinio ir ne Jėzaus mokinio yra tai, kad Jėzaus mokinys yra ne tik ryžtingas mokinys, bet jis ir pajėgus perlipti bet ką, ten kur pasibaigia žmogaus galių ribos, jis ieško Jėzaus, ieško savo Kūrėjo.“
Kun. mons. V. Kulbokas ragino, pradedant savo darbus ir mokslo metus, nepasitenkinti vien tik mažais dalykais – pragyventi, išsisukti, praeiti, bet trokšti būti ryžtingais žmonėmis, kurie nori būti pirmais gražiąja prasme.

Švęsdami šiose šv. Mišiose mokytojai ir mokiniai dalyvavo liturgijoje – skaitė Šv. Rašto skaitinius, nešė atnašas.

Baigdamas monsinjoras palinkėjo, kad visi šie mokslo metai būtų pripildyti Viešpaties ieškojimo, gero užsispyrimo ir ryžtingumo.

Žiūrėti nuotraukas

 
Šv. Juozapo Darbininko parapijos informacija

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy