ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Nacionaliniame gailestingumo kongrese Vilniuje

2016-05-07
Įvykiai >>

Gegužės 7 d. šv. Juozapo Darbininko parapijos tikintieji vyko į Vilnių, į Nacionalinį gailestingumo kongresą.

Tik atvykę į Vilnių parapijiečiai dalyvavo teminiuose užsiėmimuose - konferencijose, kurios vyko daugumose Vilniaus senamiesčio bažnyčiose ir kitose miesto erdvėse. Jas vedė kunigai  ir pasauliečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų užsienio valstybių.

15 val. Katedros aikštėje, vadovaujant Kauno vyskupui augziliarui Kęstučiui Kėvalui, susirinkusieji  meldėsi Dievo Gailestingumo vainikėlį.

Vėliau visi tikintieji susitaikymo pamaldose buvo pakviesti atnešti savo maldos intencijas į specialią dėžutę, už kurias buvo meldžiamasi. Susitaikymo pamaldose buvo perskaityta Evangelijos pagal Joną ištrauka apie Jėzaus ir mokinių susitikimą prie Tiberiados ežero. Po Evangelijos vyskupas Kęstutis  Kėvalas kvietė atsiverti Gailestingumui. 

Buvimą kongrese parapijiečiai užbaigė 18 val. Katedros aikštėje dalyvaudami šv. Mišiose, kurioms vadovavo kardinolas Audrys Juozas Bačkis. Homilijoje kardinolas kvietė imtis gailestingumo darbų: „Prašykime, kad Dievo Gailestingumas įsikūnytų konkrečiais gailestingumo darbais, kurie liudytų pasauliui, kad ir šiandien yra žmonių, gebančių priimti bei dovanoti Dievo gailestingumą ne gražiai žodžiais, bet konkrečiais darbais.“ 

Gavę meilės, džiaugsmo širdyje, parapijiečiai vyko namo laimingi, pakylėti ir pilni Šventosios Dvasios. Grįžę jie ilgai galės dalintis Viešpaties teikiamomis dovanomis su savo artimaisiais, negalėjusiais vykti parapijiečiais ir kaimynais. 

Eglė Eitmantė

www.facebook.com/media/set/

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy