ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Negimusio kūdikio diena

2016-11-23
Įvykiai >>

Ankstų lapkričio 23 d. rytą skubinomės į Palangą. Mat Šv. Juzapo Darbininko parapijos maldos už gyvybę ir Marijos Taikos Karalienės parapijos motinos maldoje grupelių maldininkai Negimusių kūdikių dieną pamineti nutarėme piligrimine kelione pėsčiomis. Savo žygį pradėjome šv. Mišiomis Palangos Švč. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Šv. Mišias šią intencija aukojo ir palaimino mus kelionei kunigas Virginijus Buta. Šiltai išlydėti pasukome link Klaipėdos. Ir tie 25 km einant su malda lūpose ir širdyse, nepasirodė tokie jau sunkūs.

Kelionės pabaigoje buvome maloniai sutikti br. kun. Pauliaus Vaineikio Šventojo Pranciškaus Asyziečio bažnyčioje. Br. Paulius už mus pasimeldė, palaimino, pagirdė ištroškusius.

Kitos dienos vakare susirinkome Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, kur buvo aukojamos šv. Mišios už šeimas, netekusias kūdikių bei už visus asmenis, vienaip ar kitaip, prisidėjusius prie aborto ir už kūdikius, kuriems nebuvo leista gimti.

Pamokslo metu Klaipėdos miesto šeimos centro direktorius kun. dr. Andrius Vaitkevičius kvietė atkreipti dėmesį į didelį abortų skaičių mūsų šalyje ir remdamasis Popiežiaus Jono Pauliaus II enciklika, ragino abortą pasirinkusias šeimas nenustoti vilties, prašyti atleidimo savo kūdikio bei Viešpaties.

Po šv. Mišių kunigas visus kvietė pasilikti Švč. Sakramento adoracijoje, kur skambant grupės „Dėl Tavęs“ giesmėms, susirinkusieji kėlė savo širdies maldas Širdžių Tyrėjui bei įsipareigojo melstis už šeimas, dvejojančias dėl pradėtos gyvybės išsaugojimo. Kaip ženklą įsipareigojimo vykdymui tikintieji pasiėmė akmenuką su mažytėmis pėdutėmis, simbolizuojančiomis negimusių kūdikėlių paliktus pėdsakus...

Po adoracijos maldos dalyviai buvo pakviesti arbatos puodeliui bei bendrystei…

Alfreda Pinskienė

 ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy