ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Parapijos stovyklą - „Skomantai 2017”, tema „Tiesa padarys mus laisvus” (Jn 8,32).

2017-08-06
Įvykiai >>

Rugpjūčio 4 – 6 dienomis parapijos bendruomenė „Žemės druska“ organizavo parapijoje tradicine tapusią kasmetinę vasaros poilsio ir maldos stovyklą. Ši stovykla vyko ant Skomantų piliakalnio, o jos šūkis buvo „Tiesa padarys mus laisvus“ (Jn.8,32).

Kas yra toji tiesa, kuri padaro žmogų laisvu? Šį klausimą sau kėlė Lietuvos Jaunimo dienos, kurios vyko Vilniuje birželio pabaigoje. Ši mintis tinka paskelbtiems palaimintojo  arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metams. Šie labai aktualūs  mūsų Viešpaties žodžiai  kiekvienam iš mūsų kelia daugybę klausimų ir verčia susimąstyti.

Stovykloje, kuri vyko 24-ąjį kartą,  pagrindine jos mintimi dalinosi Šv. Sosto diplomatas, monsinjoras, teol. dr. kun. Visvaldas Kulbokas. Šv. Mišias penktadienio vakarą aukojo mūsų parapijos klebonas kan. teol. dr. Vladas Gedgaudas. Šeštadienio vakarą visi rinkomės į Šv. Mišias, kurias aukojo kun. Darius Vazinskas. Po Šv.Mišių vyko užtarimo malda.

Stovyklos programoje dalyvavo virš 120 žmonių. Turėjome svečių iš Kretingos, Plungės, Telšių. Kadangi Viešpats padovanojo nuostabų orą, tai kiekvienas galėjo rinktis veiklą pagal savo pomėgius ir poreikius. Maži vaikai, vadovaujami animatorių, piešė, žaidė ir išdykavo. Paaugliai aptarinėjo savo problemas, jungėsi į programą, o šeštadienio vakarą ėjo į naktinį žygį. Suaugusieji dalinosi maldos grupelėse, pasitarnavo maisto gaminime, indų plovime ir kt. Atsigaivinome šaltame Veivirže. Prie naktinio laužo vyko tikrų tikriausias geros muzikos koncertas - savo meistriškumu dalinosi saksafonistas Petras. Vyko nuostabus vaidinimas, į kurį buvo įtraukti visi stovyklos dalyviai. Šventėme gimtadienį. Sulaukėme jaunavedžių svitos. Pora, priėmusi Šv. Santuokos Sakramentą Šv. Juozapo Darbininko parapijoje iš kun. D. Vazinsko rankų, atvyko į stovyklą trokšdama, kad juos palaimintų bendruomenė. Visa tai paliko neišdildomą įspūdį.

Sekmadienio vakarą visi rinkomės į Šv. Mišias savo parapijoje su atnašomis mūsų gerajam Viešpačiui, dėkodami už gerą orą, skanų maistą, išgyventą draugystę, praturtėję ir pailsėję fiziškai ir dvasiškai.

Su meile širdyse ir bandydami gyventi Jo tiesoje, lauksime kitos vasaros ir jubiliejinės stovyklos.

Laima Nijolė Ringienė

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>> 

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy