ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Parapijos sutvirtinamųjų savaitgalis Telšiuose

2018-11-03
Įvykiai >>

Lapkričio 3 - 4 dienomis būrys mūsų parapijoje besiruošiančių Sutvirtinimo sakramentui jaunuolių rinkosi Telšių vyskupijos pastoraciniame centre. Jaunimą džiugiai pasitiko ir Sutvirtinamųjų savaitgalį pravedė Kauno arkivyskupijos jaunimo centro komanda. Jaunuoliai dvi dienas kartu žaidė, diskutavo, bendravo, meldėsi, pažino vienas kitą ir save, klausėsi vadovų nuoširdžių liudijimų, šventė Eucharistiją, turėjo galimybę pabūti artumoje su Viešpačiu ir artimiau Jį pažinti.

Bet geriausiai apie patirtus įspūdžius kalba pačių jaunuolių atsiliepimai:

 Patiko atmosfera, vadovų atsipalaidavimas, atviri pokalbiai su vadovais, pašnekesiai apie tai, ko vengia visuomenė. Į atmintį visada liks įstrigusi nepaprasta ir neįprasta išpažintis ir pokalbis, atvėręs mano akis, su kunigu Andriumi. Labiausiai patiko tai, jog po šio savaitgalio daug dalykų susidėliojo į savo vietas ir tapau geresniu žmogumi.”

Man patiko viskas, bet labiausiai įstrigo pokalbis tik merginoms. Esu patenkinta šiuo savaitgaliu ir visiems pasiūlyčiau gauti tokią patirtį. Tai geriausias būdas pažinti save ir Dievą.”

Apsilankiusi šiame savaitgalyje supratau, kad užaugusi norėčiau savanoriauti panašioje veikloje ir vaikams suteikti tokios pat patirties, kokią gavau pati.”

Atvažiavusi čia negalvojau, kad bus taip linksma. Labai patiko, kad buvo daug veiklų, grupelių, pasikalbėjimų, kad žmonės dalijosi savo gyvenimu ir patirtimi. Man įkvėpė daug pozityvo, buvau labai linksma, laiminga, visada šypsojausi. Tikrai verta čia atvažiuoti, kas dar nebuvo. Jei galėčiau, tai būtinai pakartočiau. Čia pasisėmi geros energijos, sutvirtini savo tikėjimą, gali išsikalbėti su vadovais, pakeiti nuomonė apie save, apie kitus žmones.”

Galėjau pabendrauti su vyresniais apie temas, kuriomis gėda kalbėti su tėvais , giminėmis.”

Šis savaitgalis tikrai pakeitė mano požiūrį į pasaulį, kitus žmones ir net pačią save...” Savaitgalyje sužinojau daug naujų dalykų. Patiko visų atvirumas, pasiryžimas padėti mums gilintis į save, į tikėjimą ir visų bendrystę. Draugams patarčiau atvažiuoti, nes tada jie įgytų daug patirties, susipažintų su daug nuostabių žmonių, taip pat pagilintų savo tikėjimą.”

 

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy