ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Parodomieji mokymai „Prisisekime saugos diržus“

2013-09-01
Įvykiai >>

Rugsėjo 1d. pirmą kartą Šv. Juozapo Darbininko bažnyčios šventoriuje buvo surengti parodomieji mokymai ,,Prisisekime saugos diržus". Mokymus organizavo VĮ „Klaipėdos regiono keliai“. Parapijiečiai galėjo išbandyti automobilio apsivertimo imitaciją, išbandydami saugos diržų efektyvumą ir diržų efektyvumą, važiuojant 30 km/val. greičiu, atsitrenkus smūgiu į atramą.

Parodomųjų mokymų ,,Prisisekime saugos diržus“ metu Klaipėdos regiono kelių darbuotojai parapijiečiams - vaikams ir suaugusiems - išdalino kelis šimtus užtikrinančias saugaus eismo priemones – liemenes, atšvaitus.

Parodomųjų mokymų ,,Prisisekime saugos diržus", panaudojant saugos diržų efektyvumo demonstravimo ir apsivertimo imitavimo įrenginius tikslas yra tas, kad galėtume pajausti, kokį duoda efektą apsivertimas ar smūgis į atramą ir susimąstyti, kad kelyje skubėti nereikia, kad reikia būti atsargesniems, reikia sekti automobilio greitį, taip saugant savo ir kito gyvyvę. Didelį dėmesį kelyje reikia skirti vaikams, nes jų elgesys dažnai neprognozuojamas (prie pėsčiųjų perėjų, šalia kelio, kiemuose).

Laikykitės kelių eismo taisyklių ir prisiminkite, kad geriausias patarėjas kelyje – atidumas, drausmingumas ir atsargumas!

Žiūrėti nuotraukas

Šv. Juozapo Darbininko parapijos informacija

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy