ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


,,Paskutinės vakarienės" paminėjimas

2014-04-15
Įvykiai >>

Bendruomenės „Žemės druska“ nariai ir ne tik... jau daugelį metų Didžiąją savaitę susiburia išgyventi „Paskutinės vakarienės“ slėpinį, nes Jėzus pasakė: „Aš jums daviau pavyzdį, kad ir jūs darytumėte, kaip aš jums dariau“ (Jn 13,15).

Tai laikas, kai susėdome į bendrą ratą, kaip viena šeima. Klausėme Šventojo Rašto žodžių. Tylėdami, muzikinio fono apsupty, apmąstėme, kas esame. Turėjome galimybę pažvelgti į savo sielos gelmes, atrasti savo vietą pasaulyje, atkurti vienybę su Dangaus Tėvu ir užmegzti tikrą bendrystės ryšį su savo broliu.
Plaudami vienas kitam kojas, plovėme savo purvinas sielas. Mokomės nuolankumo, mylėti, atsiprašyti, atleisti ir prašyti atleidimo, melstis vienas už kitą. Ne vienam nuriedėjo graudžios apsivalymo ašaros.

Duonos ir vyno pavidalu Jėzus siūlo ir dovanoja pats save. Tad intymus tylios maldos laikas tęsėsi. Laužėme duoną, dalindamiesi su kitais. Gėrėme bendrą vyno taurę. Taip tyloje išgyvenome Jėzaus už kiekvieną iš mūsų ištartą ir tebetariamą maldą, kad blogis, su kuriuo visi susiduriame gyvenime, nepaimtų viršaus ir, kad mumyse veiktų perkeičianti Kristaus mirties ir Prisikėlimo galia.

Maldos vakarą užbaigėme giedodami ir pasidalindami savo išgyventais liudijimais: „Šis vakaras buvo pavyzdys, kaip turime gyventi savo šeimoje“, „Artėdami prie Jėzaus – artėjame ir vienas prie kito“, „Plaudama kojas, jaučiausi tarsi savo mamai plaučiau kojas“.  

Kiekvienas, pasidalinęs ir ne tik... jautėsi pakylėtas, švaresnis, pripildytas Jėzaus meilės ir malonės.

 

 

,,Žemės druska“ narė Rūta Vaitkutė

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy