ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Pilypo kursas

2014-04-27
Įvykiai >>

Balandžio 25-27 dienomis mūsų parapijoje vyko evangelizacinės parapijų bendruomenių ugdymo programos ''Pakopa po pakopos'' Pilypo kursas. Tai kursas, paremtas apaštalo Pilypo ir eunucho istorija (Apd 8, 26-40), gyvai ir suprantamai atskleidžiantis, ką reiškia būti krikščioniu kataliku ir kaip džiaugsmingai gyventi Evangelija savo kasdienybėje.

Tikinčiųjų bendrijoje gilinomės į katalikiško tikėjimo pagrindus, mokymuose užtvirtinome tikėjimo tiesas. Nuoseklūs mokymai, paremti tikinčiųjų liudijimais, iliustracijos, vaidinimai suartino visus ir apjungė į didelę tikinčiųjų šeimą. Jėzaus meilė, artuma, gailestingumas perkeitė ir atvėrė kiekvieno širdį.   

Trijų dienų programą vainikavo šv. Mišios, kurias aukojo kun.Darius Vazinskas, o giesme ''Jėzau, Tu Karalius, mūsų Viešpats Tu esi....“ Jėzų šlovino visi Pilypo kurso dalyviai. 

Dėkoju organizatoriams ir visiems geradariams, kurie prisijungė prie Pilypo kurso rengimo. Dėkoju dalyvavusiems, kurie išgirdo paraginimą ateiti ir sutikti Jėzų asmeniškai. Garbė ir šlovė Jėzui Kristui. 

 

Bendruomenės ''Žemės druska'' vadovė Rita Bezubenko

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy