ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


SUTVIRTINAMŲJŲ ŠVENTĖ PALANGOJE

2019-05-01
Įvykiai >>

2019 m. gegužės 1 d. pirmą kartą Žemaitijoje vyko Sutvirtinimo sakramentui besiruošiančio jaunimo susitikimo diena „Užtvirtink“. Šią šventę Palangoje organizavo vyskupas Kęstutis Kėvalas ir Telšių vyskupijos jaunimo centras.

Susitikimas prasidėjo visų bendru susitikimu ant Palangos tilto. Žygiuodami iškilmingoje eisenoje visi dalyviai ėjo į Palangos parką, kuriame turėjo pikniką. Pasistiprinę visi susirinko prie Palangos Lurdo grotos maldai. Giedodami dalyviai procesijoje keliavo į Palangos koncertų salę.

Renginį koncertų salėje sveikinimo žodžiu pradėjo vyskupas Kęstutis Kėvalas. Lietuvoje gyvenantis italas Gian Luca Demarco pasidalino apie patirtas tikėjimo malones. Programos metu skambėjo įvairių grupių dainos ir giesmės.

Kun. Paulius Vaineikis OFM paliudijo apie Dievo meilę ir paskelbė įvadinį žodį prieš adoraciją, kurios metu buvo galimybė atlikti išpažintį. Programos pabaigą apvainikavo visų kartu švęstos šv. Mišios, kurias aukojo vyskupas ir daugiau kaip 20 vyskupijos kunigų.

Ši šventė buvo puiki proga jaunimui prasmingai praleisti laiką, sustiprinti per pasiruošimo sutvirtinimo sakramentui metus įgytas žinias ir švęsti tikėjimo šventę kartu.

Veronika Lileikienė

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy