ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Šv. Kalėdų šventė

2016-12-24
Įvykiai >>

Šv. Kalėdų šventė prasidėjo Kalėdų nakties šv. Mišiomis, į kurias susirinko gausus būrys parapijiečių, svečių. Iškilmingas šv. Mišias aukojo visi mūsų parapijos kunigai ir jau tradiciškai, iš mūsų parapijos kilęs, labai mylimas ir laukiamas gerbiamas monsinjoras Visvaldas Kulbokas iš Vatikano. Šv. Mišių aukai vadovavo ir Prakartėlę pašventino mūsų parapijos klebonas Vladas Gedgaudas.

Šv. Kalėdų rytą 10  val. šv. Mišias aukojo monsinjoras Visvaldas Kulbokas bei kun. Mindaugas Stonys. Homilijoje monsinjoras akcentavo, kad Kalėdų slėpinys yra tai, kad visas mūsų žmogiškas gyvenimas yra pajėgus suvokti Dievą, mes esame pajėgūs tapti Dievo vaikais, esame besąlygiškai Jo mylimi, turime pasiruošti suprasti Dievą. Dievas yra tas, kuris suteikia mums ramybę, galimybę pasiruošti Amžinybei ir duoda mums viltį ir mokėjimą mylėti Dievą, save pačius ir artimą. Tai yra pagrindinė Dievo dovana mums.

I Kaomunijai besiruošiantys vaikai prie altoriaus nešė atnašas – pačių pagamintas atvirutes - nuoširdžius sveikinimus parapijos žmonėms, kurios po šv. Mišių buvo išdalintos parapijiečiams.

Tegul gimstantis Jėzus būna mūsų gyvenimo centre!

Su Šv. Kalėdom!

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

ŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS>>>

 

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy