ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Vaikų ir jaunimo chorelis festivalyje „Laudate Dominum 2016”.

2016-05-21
Įvykiai >>

Gegužės 21 - 22 dienomis, Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapijos vaikų ir jaunimo Šlovinimo grupelė dalyvavo festivalyje „Laudate Dominum 2016”. Pirmąją festivalio dieną buvome Nidoje, dalyvavome šv. Mišiose, kuriose kartu su kitais festivalio dalyviais giedojome bendras giesmes. Po šv. Mišių vyko dalyvių prisistatymas, tad turėjome puikią galimybę ir save parodyti, ir kitus išgirsti. Jau temstant grįžome į Juodkrantę nakvynei. Ryte mėgavomės puikiu oru ir pusryčiais ant marių kranto. Antrąją dieną festivalio dalyvių giesmės skambėjo Juodkrantės bažnyčioje. Susipažinome su kolektyvais iš Panevėžio, Zarasų, Nidos bei Klaipėdos. Pasibaigus renginiui dar turėjome laiko ir jėgų įkopti į Raganų kalną, pasimėgauti nuostabiu oru ir gamta. Grįžome pavargę, pilni įspūdžių ir troškimu kitąmet vėl sugrįžti. 
Nuoširdžiai dėkoju kartu buvusiems giedotojams Deimantei, Lukui, Kristinai, Gabrielei, Julijai, Skaistei, Emilijai, Beatričei, Emilijai L., smuikininkei Monikai, fleitininkui Danieliui, ritmo specialistui Petrui ir gitaristams Edgarui bei Lukui. Labai visais Jumis didžiuojuosi!!!
Visi dėkojame šv.Juozapo Darbininko parapijos klebonui Vladui Gedgaudui už palaikymą ir galimybę išvykti, nuoširdų ačiū tariame Danieliaus, Emilijos ir Beatričės tėveliams, kurie vyko kartu, dėkojame ir visų vaikų tėveliams už visokeriopą palaikymą. Dėkojame ir linkėjimus siunčiame festivalio organizatoriams ir rengėjams. 

Vadovė Edita Verbienė

www.facebook.com/Klaipėdos-šv-Juozapo-Darbininko-parapija-439839979396893/photos/

 

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy