ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Vaikų ir jaunimo chorelis šv. Henriko atlaiduode Tūbausiuose

2016-07-17
Įvykiai >>

Liepos 17 d., jau antrus metus, vaikų ir jaunimo šlovinimo grupelė savo giesmėmis džiugino Tūbausių (Kretingos raj.) kaimo bendruomenę bei jos svečius. Renginys neeilinis - tai Šv. Henriko atlaidai subūrę bendrystėje pabūti ne tik vietinius gyventojus, bet ir aplinkinių rajonų svečius.

Šv. Henriko atlaidus Tūbausių Šv. Apaštalo Andriejaus bažnyčioje švęsti pradėjo 1939 į kaimą atkeltas kunigas Henrikas Sirtautas. Radęs 1929 metais statytą, tačiau itin apleistą koplyčią H. Sirtautas pradėjo rūpintis naujos bažnyčios statyba. Pradėjęs darbus 1941 metais, kunigas į juos įtraukė ir kaimo žmones, kurie dirbo be jokio atlygio. Kartu su jais lygia dalimi dirbo ir H. Sirtautas. Bažnyčia savo bokštą virš Tūbausių iškėlė per metus.

Iškilmingas Šv. Mišias aukojo Tūbausių parapijos klebonas brolis pranciškonas Antanas Grabnickas ir Arūnas Brazauskas. Giesmėmis Viešpatį šlovino mūsų šauni kompanija gitaristų (Edgaras, Lukas, Edmundas), bei giedotojų (Deimantė, Julija, Beatričė, Emilija, Lukas). Po Šv. Mišių šventinė procesija aplink bažnyčią, bei ypatinga akimirka - Švenčiausiojo pagarbinimas.

Visi tikintieji po šv. Mišių vaišinosi agapėje. Šokiui į aikštelę kvietė smagus liaudiškos muzikos kolektyvas atvykęs iš Platelių.  Kas norėjo tas vaišinosi, šoko, o kas tiesiog žvalgė nuostabias Tūbausių apylinkes.

Smagu pabūti kartu, pakeliauti ir žinoma savo giesmėmis atiduoti garbę Aukščiausiajam. Tikimės į Tūbausius grįžti ir kitąmet, tad mūsų kolektyvas dėkoja už pagalba nuvykstant Kristinai, mamytei Irenai ir žinoma Šv. Juozapo darbininko parapijos klebonui Vladui Gedgaudui.

Vadovė Edita Verbienė

www.facebook.com/Klaipėdos-šv-Juozapo-Darbininko-parapija-439839979396893/photos/

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy