ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Vidinio išgydymo pamaldos

2013-05-30
Įvykiai >>

Gegužės 30 d. Šv. Juozapo Darbininko Bažnyčioje vyko vidinio išgydymo pamaldos.

18 val. Šv. Mišias aukojo egzorcistas kun. Kęstutis Rugevičius, koncelebravo kanauninkas P.Merliūnas, kun. vikaras A.Putramentas ir kun. vikaras D.Vazinskas. Šv.Mišių metu egzorcistas kun. Kęstutis Rugevičius žmones kvietė pamąstyti, ko norėtų paprašyti iš Dievo.

Homilijoje Kęstutis Rugevičius kalbėjo: ,,Dievo žodžiu Dangus atsirado šiandieną,“ - skelbia psalmininkas, o Siracido knygos autorius sako: „Tai Viešpaties žodžiai padarė visus nuostabius darbus, apie kuriuos byloja ir gamta, ir visi ženklai, ir visa tai, kas yra nuostabu.“
Ir šiandieną girdime kaip, Jėzaus žodžiai sugrąžina regėjimą neregiui. Mes galime būti labai dėkingi Dievui už regėjimo dovaną. Ir aš manau, kad nereikia didelės fantazijos, jog pastebėtume, būdami užsimerkę - valandą, dvi, mes labai pavargtume ir neatpažintume savo pasaulyje žmonių. Jūs galite įsivaizduoti, kad tas žmogus, kuris visą gyvenimą buvo aklas ir gyveno tik iš kitų malonės ir iš atkištos rankos, kai nieko nematė, jo didysis troškimas buvo matyti. Matyti spalvas, matyti pasaulį, matyti tuos žmones, kurie jį myli, arba kurie jį paspiria. Ir mes matome, kaip žmonės elgiasi su tais, kurie turi kokią nors negalią, ne dėl to, kad tik žydai taip elgėsi, taip lygiai elgiasi lietuviai, taip lygiai elgiasi ir kitų tautų žmonės, taip elgiamės mes. Kai mes kažko norime, kitus labai lengvai pastumiame į šoną ir nuvertiname, ir kai šitas žmogus, kuris gyvena tiktai iš nuogirdų, išgirdo, kad Jėzus praeina, kad Jėzus jau išeina iš Jericho, kad iš tikrųjų išeina iš miesto, labai seno miesto.“
Kun. K. Rugevičius sakė, kad mus veikia viskas, su kuo mes bendraujame, su kuo gyvename, su kuo laiką praleidžiame, ką skaitome, ką žiūrime, ką valgome. Ir visa tai mus formuoja kaip asmenybę.
Kunigas paragino susirinkusiuosius visas savo vidines žaizdas, baimes, įvairių gyvenimo laikotarpių nuoskaudas atiduoti Jėzui, Jo Švč. Širdžiai, ir iš anksto dėkoti už suteikiamas malones, nes jos trykšta iš Jėzaus atpirkimo kryžiaus.

Šv. Mišių pabaigoje egzorcistas Kęstutis Rugevičius, su Švč. Sakramentu prieidamas prie kiekvieno žmogaus, palaimino jį.


Po šv.Mišių vyko vidinio išgydymo pamaldos, kurioms vadovavo kun. egzorcistas Kęstutis Rugevičius. Užtarimo maldoje budėjo ir mūsų parapijos maldos grupelė, giedojo šlovintojai.


Vyko Švč. Sakramento adoracija, buvo klausomasi išpažinčių, vyko užtarimo maldos, kai žmonės meldžiasi vieni už kitus, taip pat meldėsi egzorcistas Kęstutis Rugevičius už žmones jų intencijomis.

Šv. Juozapo darbininko parapijos informacija

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy