ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais

  8.00, 10.00,
12.00, 18.00 val.
 

Šiokiadieniais

  8.00, 18.00 val.
 
 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Į albumą >>

GARSO IR VAIZDO ĮRAŠAI

 


 
Kontaktai  Nuorodos

 

 


Žemaičių Kalvarijos atlaidų Jaunimo diena „Jėzus – Dievo gailestingumo veidas”.

2016-07-02
Įvykiai >>

Liepos 2 d. mūsų parapijos jaunimas vyko į Žemaičių Kalvarijos atlaidų Jaunimo dieną, kurios tema šiais metais buvo „Jėzus – Dievo gailestingumo veidas”.

Renginys prasidėjo šlovinimu, kurį pravedė mūsų parapijos šlovinimo ir krikščioniškos muzikos grupė „Dėl Tavęs“. Katechezę apie Dievo gailestingumą vedė kun. Donatas Liutika.

Po katechezės bei šlovinimo vyko stalo žaidimai bei krepšinio turnyras, į kurį įsitraukė ne tik jaunimas, bet ir jaunimą lydintys kunigai.

Po įdomių žaidimų visi patraukėme į kiemą, kur mūsų laukė staigmena – gaivinantys ledai.

Adoraciją – susitaikymo pamaldas pravedė mūsų parapijos vikaras Mindaugas Stonys. Susitaikinimo pamaldų metų jaunimas galėjo nurimti, pabūti Viešpaties artumoje bei patirti begalinį Dievo gailestingumą Atgailos sakramento metu.

Šv. Mišias Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje aukojo JE vyskupas Jonas Boruta SJ ir būrys jaunimą atlydėjusių kunigų. Savo giesmėmis mūsų širdis džiugino bei padėjo prasmingiau dalyvauti Eucharistiniame pokylyje mūsų parapijiečiai – krikščioniškos muzikos grupė „Dėl Tavęs“.  Šv. Mišios baigėsi Pasaulio jaunimo dienų himnu.

Po sočios vakarienės kilome į Žemaičių Kalvarijos kalnus. Į šią maldą kartu su jaunimu jungėsi šeimos nariai, draugai, bičiuliai. Dvasios vadai vedė giesmes, sakė pamokslus – dėmesingai, su meile vadovavo Kryžiaus keliui.

Į Klaipėdą pajudėjom apie vidurnaktį. Nuostabu buvo tai, kad jaunimo susitikimas su Dievu palietė jų širdis. Namo grįžome visapusiškai sutvirtėję ir džiugūs.

www.facebook.com/Klaipėdos-šv-Juozapo-Darbininko-parapija-439839979396893/photos/

Atgal | Į viršų

© Klaipėdos šv. Juozapo Darbininko parapija, 2014
Sprendimas: Andy